De kerk verlicht in elke gewenste kleur

Hier komen de share this buttons.
De kerk verlichten in elke gewenste kleur met CLS-LED.

Tekst: Bastiaan van Soest

De Ruby Series, een in Nederland ontwikkelde en geproduceerde serie LED-armaturen, biedt veel mogelijkheden. “Met dit armatuur kan alles in de kerk in iedere kleur verlicht worden.”

De Ruby Serie is door fabrikant CLS LED zelf ontwikkeld en wordt geproduceerd op hun locatie in Wijchen. Deze productserie is bijzonder goed toepasbaar in grote en hoge kerkgebouwen vertelt Daniëlle den Ottelander, projectmanager bij CLS LED. “De lichtopbrengst is door de recente toevoeging van een versie met een hoger vermogen nu maximaal 10.000 lumen. Dat is meer dan genoeg om te verlichten wat je wil, ook vanaf grote hoogte.”
Dit armatuur kan evenals de overige uit de serie wit licht geven, zodat iedereen zijn liturgie kan lezen. Daarnaast zijn ook andere toepassingen mogelijk: “Je kunt de gewelven paars, blauw of rood verlichten, naar gelang passend is bij de dienst of viering.”

Casambi Bluetooth
Het nieuwe armatuur is ook leverbaar in combinatie met Casambi, het draadloze LED-verlichtingsbesturingssysteem dat gebruik maakt van Bluetooth-technologie. De voordelen? “De verlichting is gemakkelijk in te stellen met een app op telefoon of tablet. Tijdens de dienst is het mogelijk om de armaturen een andere kleur te geven. Een spreker uitlichten op het podium of een koor in het zonnetje zetten? Het is allemaal mogelijk en voor iedereen te doen.”

Informatie: cls-led.com/nl/applications/churches